Grodzisko Dolne Podkarpackie 37-306

2,399,000 PLN
Szczegóły nieruchomości

Grodzisko Dolne Podkarpackie 37-306

2,399,000 PLN
Opis

Oferta 4, Grodzisko Dolne

Obiekty komercyjne - sprzedam - Grodzisko Dolne Podkarpackie

Ośrodek IGLOO-CLUB położony nad zalewem CZYSTE w Grodzisku Dolnym w powiecie leżajskim w niewielkiej odległości od miast Leżajsk, Sieniawa, Przeworsk, Łańcut
Zalew CZYSTE położony jest w sąsiedztwie lasów sosnowych, posiada piaszczystą plaże na długości kąpieliska. W pozostałej części plaża jest trawiasta o łagodnym nachyleniu.
W tym miejscu zaczyna się i kończy 25,5 kilometrowy szlak rowerowy niebieski.
Na terenie działki ewidencyjnej nr 3335 o powierzchni 0,4645 ha znajduje się zespół budynków i obiektów o charakterze wypoczynkowo-rekreacyjnym w tym budynek główny o funkcji usługowo-handlowej powiązany z wiatami i altanami rekreacji czynnej, sale taneczne i konsumpcyjne, wiele pomieszczeń technicznych, gastronomicznych, sanitarnych, place zabaw dla dzieci, profesjonalna scena muzyczna do organizacji koncertów plenerowych, obiekt kopułowy wielosezonowy typu ARENA EMPIRO 9M, domki rekreacyjne drewniane i murowane i wiele innych udogodnień.
Nieruchomość podłączona jest do infrastruktury lokalnej w postaci sieci : wodnej, kanalizacji sanitarnej. energii elektrycznej i teletechnicznej.
Kompleks obiektów przeznaczony jest do organizacji imprez masowych, dyskotek, koncertów muzycznych, wypoczynku aktywnego.
Cena : 2 399 000 zł do uzgodnienia.
Możliwość wynajmu.
Charakterystyka nieruchomości
  • Obiekty komercyjne - sprzedam
  • Klimatyzacja
  • Teren jest 46,45 acres
  • System grzewczy
  • Całość ogrodzona